JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cumartesi, 06 Haziran 2020

Karar

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 24 Şubat 2020 Karar No: 44

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Ahmet ÖZTÜRK, Akın CEREN, Halit SALMAN, Şaban NEDİRLİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 24 Şubat 2020 tarihinde saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 19-23Şubat 2020 tarihleri arasında oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKOR
1 BELEDİYE 19.02.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-4
2 BATIPARK 22.02.2020 11:00 U17 A BERTİZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-5
3 BATIPARK 22.02.2020 13:00 U15 A ARSAN SÜMERSPOR AEL SPOR 1-6
4 BATIPARK 22.02.2020 14:30 U13 A BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIKSPOR 3-0
5 BATIPARK 22.02.2020 16:00 U17 B ARSAN SÜMERSPOR BÜYÜKSIRSPOR 1-0
6 BELEDİYE 22.02.2020 12:00 U15 A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 11-0
7 BELEDİYE 22.02.2020 13:30 U13 A AFŞİN BLD.SPOR K.MARAŞ AKSUSPOR 5-1
8 BELEDİYE 22.02.2020 15:00 U13 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR 4-4
9 BELEDİYE 22.02.2020 16:30 U13 B ATC ATLETİC MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-7
10 DOĞUKENT 22.02.2020 11:00 U17 A MARAŞSPOR EDELERSPOR 10-2
11 DOĞUKENT 22.02.2020 13:30 U15 B GÖKSUN BLD SPOR MARAŞSPOR 0-1
12 DOĞUKENT 22.02.2020 16:00 U17 A KURTULUŞ 1920 SPOR KÜMBETSPOR 5-1
13 MERKEZ1 22.02.2020 11:00 U13 B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-4
14 MERKEZ1 22.02.2020 12:30 U17 B ELBİSTANSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 0-1
15 MERKEZ1 22.02.2020 14:30 U15 A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR ULUDAZSPOR 4-1
16 MERKEZ1 22.02.2020 16:00 U13 B ALTINYILDIZSPOR ULUDAZSPOR 1-2
17 BATIPARK 23.02.2020 10:00 2.AMATÖR B EDELERSPOR TURKUAZSPOR 1-1
18 BATIPARK 23.02.2020 12:00 2.AMATÖR A MAĞRALI FİDANSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 1-4
19 BATIPARK 23.02.2020 14:00 KADINLAR 3. LİG   ANADOLU GENÇLİKSPOR ADANAGÜCÜSPOR 6-0
20 BATIPARK 23.02.2020 16:00 1.AMATÖR A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-2
21 BELEDİYE 23.02.2020 10:00 2.AMATÖR A KURTULUŞ 1920 SPOR KURTULUŞ FUTBOLSPOR 0-1
22 BELEDİYE 23.02.2020 12:00 2.AMATÖR B EYÜP SULTANSPOR KARAZİYARETSPOR 0-2
23 BELEDİYE 23.02.2020 14:00 1.AMATÖR B BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-0
24 BELEDİYE 23.02.2020 16:00 2.AMATÖR B DULKADİROĞLU 1337 SPOR BERTİZSPOR 3-0
25 DOĞUKENT 23.02.2020 15:00 U13 A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş MARAŞSPOR 2-1
26 MERKEZ1 23.02.2020 10:00 2.AMATÖR B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 11-2
27 MERKEZ1 23.02.2020 12:00 1.AMATÖR B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AS VEFA 3-2
28 MERKEZ1 23.02.2020 14:00 2.AMATÖR A KARTALGÜCÜSPOR ELMALARSPOR 0-6
29 MERKEZ1 23.02.2020 16:00 2.AMATÖR A KAHRAMANŞEHİRSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 3-2
30 TÜRKOĞLU 23.02.2020 13:00 1.AMATÖR A TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞSPOR 2-1
31 AFŞİN 23.02.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR KÜMBETSPOR 3-2

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 ANADOLU GENÇLİKSPOR 10 H.HÜSEYİN BALTACI 1932626 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 24.02.2020
2 KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 1 HALİT İPCİOGLU 1915565 2.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 24.02.2020
3 MARAŞSPOR 20 ADEM KABAAĞAÇ 1910613 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 24.02.2020

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 AFŞİN BLD.SPOR 5 BATUHAN TIRAŞ 1933987 1.AMATÖR Disiplin 19.02.2020
2 KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 9 TURGAY ÇINAR 1940497 15 Disiplin 24.02.2020
3 EYÜP SULTANSPOR 1 DOĞUKAN BOLAT 3512920 2.AMATÖR Disiplin 24.02.2020
4 KARAZİYARETSPOR 6 ŞAHİN TAĞTEKİN 1927581 2.AMATÖR Disiplin 24.02.2020
5 EDELERSPOR YÖN MEHMET ASLAN 57878 2.AMATÖR Disiplin 24.02.2020
6 TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 11 ADİL TÜRK 1947053 13 Disiplin 24.02.2020

4- 22.02.2020 tarihinde oynanması gereken Büyüksırspor-Pazarcıkspor U13A Ligi müsabakasında 9 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan Pazarcıkspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Büyüksırspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Pazarcıkspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmaması;

5- Altınyıldızspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 24.02.2020 tarihli dilekçelerinde 27 Şubat-01 Mart 2020 tarihleri arasında İl dışında Kulüp olarak turnuvalara katılacaklarından dolayı Kurtuluş 1920 Spor-Altınyıldızspor U13B Ligi müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesine;

6- Akçakoyunulu İdmanyurduspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 24.02.2020 tarihli dilekçelerinde 27 Şubat-01 Mart 2020 tarihleri arasında İl dışında Kulüp olarak turnuvalara katılacaklarından dolayı Akçakoyunlu İdmanyurduspor-Atc Atletic Maraşspor U13B Ligi müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesine;

7- Pazarcıkspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 24.02.2020 tarihli dilekçelerinde Pazarcıkspor-Kahramanmaraşspor U13A Ligi müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden dolayı müsabakanın programdan kaldırılmasına; Pazarcıkspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline, Kahramanmaraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

8- Harlap Köyü Ali Doğan Spor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 24.02.2020 tarihli dilekçelerinde K.Maraş BŞB Gençlik ve Spor- Harlap Köyü Ali Doğan Spor U13B Ligi müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden dolayı müsabakanın programdan kaldırılmasına; Harlap Köyü Ali Doğan Spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline, K.Maraş BŞB Gençlik ve Spor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

9- AS VEFA Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 24.02.2020 tarihli dilekçelerinde AS VEFA-Andırın Yeşildağspor 1. Amatör Küme B Ligi müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden dolayı müsabakanın programdan kaldırılmasına; AS VEFA Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline, Andırın Yeşildağspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

10- Nahırönü Dumlupınarspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 24.02.2020 tarihli dilekçelerinde Kümbetspor-Nahırönü Dumlupınarspor 1. Amatör Küme B Ligi müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden dolayı müsabakanın programdan kaldırılmasına; Nahırönü Dumlupınarspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline, Kümbetspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

11- 26 Şubat-01 Mart 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 ANDIRIN 26.02.2020 13:00 1.AMATÖR B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR AFŞİN BLD.SPOR
2 BATIPARK 29.02.2020 10:00 U17 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ARSAN SÜMERSPOR
3 BATIPARK 29.02.2020 12:00 U17 B MARAŞGÜCÜSPOR ELBİSTANSPOR
4 BATIPARK 29.02.2020 13:40 U13 A ARSAN SÜMERSPOR AFŞİN BLD.SPOR
5 BATIPARK 29.02.2020 15:00 U17 A ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR
6 BATIPARK 29.02.2020 16:40 U15 A MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR
7 MERKEZ1 29.02.2020 12:00 U15 B KAHRAMANŞEHİRSPOR GÖKSUN BLD SPOR
8 MERKEZ1 29.02.2020 13:30 U15 A AEL SPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
9 MERKEZ1 29.02.2020 15:00 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
10 BELEDİYE 29.02.2020 12:00 U17 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
11 BELEDİYE 29.02.2020 14:00 U13 B ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
12 BELEDİYE 29.02.2020 15:30 U15 A ULUDAZSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
13 DOĞUKENT 29.02.2020 11:00 U17 A EDELERSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
14 DOĞUKENT 29.02.2020 13:30 U17 A NURHAK BELEDİYESPOR BERTİZSPOR
15 DOĞUKENT 29.02.2020 16:00 U13 A MARAŞSPOR K.MARAŞ GENÇLİKSPOR
16 BATIPARK 01.03.2020 10:00 1.AMATÖR B ARSAN SÜMERSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
17 BATIPARK 01.03.2020 12:00 2.AMATÖR A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
18 BATIPARK 01.03.2020 14:00 2.AMATÖR B MARAŞGÜCÜSPOR EYÜP SULTANSPOR
19 BATIPARK 01.03.2020 16:00 1.AMATÖR A ANADOLU GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
20 MERKEZ1 01.03.2020 11:00 1.AMATÖR A MARAŞSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
21 MERKEZ1 01.03.2020 13:00 2.AMATÖR A ELMALARSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR
22 MERKEZ1 01.03.2020 15:00 2.AMATÖR B BERTİZSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
23 BELEDİYE 01.03.2020 12:00 2.AMATÖR B TURKUAZSPOR DULKADİROĞLU 1337 SPOR
24 BELEDİYE 01.03.2020 14:00 2.AMATÖR A KURTULUŞ FUTBOLSPOR MAĞRALI FİDANSPOR
25 BELEDİYE 01.03.2020 16:00 2.AMATÖR B KARAZİYARETSPOR EDELERSPOR
26 DOĞUKENT 01.03.2020 13:00 1.AMATÖR B PAZARCIKSPOR AFŞİN BLD.SPOR
27 DOĞUKENT 01.03.2020 16:00 U15 B KURTULUŞ 1920 SPOR AS VEFA
28 TÜRKOĞLU 01.03.2020 13:00 2.AMATÖR A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR KARTALGÜCÜSPOR
29 Ç.CERİT 01.03.2020 13:00 1.AMATÖR A ÇAĞLAYANCERİTSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Ahmet GÜLER Abdurrahman AKBABA Adem KARAKÖSE
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Üye
       
Ahmet ÖZTÜRK Akın CEREN Halit SALMAN Şaban NEDİRLİ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye